Drag

WhatsApp 0541-294-5708

İletişime geçin

Awesome Image Awesome Image

Eray Erdal

Art Director

1996‘da Ankara’da doğdum. Tasarım dünyasıyla 12-13 yaşlarında internetin yaygın olmadığı dönemlerde elime geçen bir Illustrator cd’si ile tanıştım. O zamandan beri programları kendi çabalarımla öğrenip tasarıma dökmeye başladım. İlkokul ve lise çağlarında Ritm Creative, Boz Ajans gibi 6 farklı ajansta gönüllü stajyerlik yaparak kendimi geliştirdim.

2014 yılında Nevşehir Üniversitesi’nde grafik tasarım bölümünü kazandım ama 4 yılın sonunda bana birşey katmayacağını düşündüğüm için bir süre sonra devam etmeme kararı aldım. Alaylı olarak gelişimimi sürdürürken Ankara’da Digipark, Aklı Şahane, İmAjans, Vava Medya gibi ajanslarda yer aldım. Birçok art director olarak çalıştım

Son olarak Antalya’da arkadaşımla bir reklam ajansı kurduk. 3 yıldan fazla bir süre bulunduğum ajansta, kısa süre içerisinde şehrin en başarılı reklam ajansı olduk.

Grafik Tasarım, Marka ve Kurumsal Kimlik Tasarımı, Web/App Arayüz Tasarımı, Dijital ve Basılı Reklam Tasarımı, Sosyal Medya Tasarımları, Video Kurgulama, 2D/3D Animasyonlar, Video animasyonları, Reklam Yönetimi alanlarında çalışmalar yapmaktayım.

Photoshop, Illustrator, InDesign, After Effects, Premiere Pro, Element 3D, Figma uygulamalarında %100 seviyesinde donanım sahibiyim

Cinema 4D, Realusion, Unreal Engine, Audition gibi uygulamalarda orta seviye bilgi sahibiyim. Ek olarak orta seviye İngilizce bilgisine sahibim.

Portfolio :

Follow :

Birlikte çalışalım

Projeniz veya işiniz hakkında bilgi almak isterim