Drag

WhatsApp 0541-294-5708

İletişime geçin

Awesome Image Awesome Image

Eray Erdal

Art Director

1996‘da Ankara’da doğdum. Grafik tasarım ile 12-13 yaşlarında tanıştım. O zamandan beri programları kendi çabalarımla öğrenip tasarıma dökmeye başladım. İlkokul ve lise çağlarında Ritm Creative, Boz Ajans gibi 6 farklı ajansta gönüllü stajyerlik yaparak kendimi geliştirdim.

2014 yılında Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi GSF’nde grafik tasarım bölümünü kazandım ama öğrenim süresince bana birşey katmayacağını düşündüğüm için bir süre sonra devam etmeme kararı aldım. Alaylı olarak gelişimimi sürdürürken Ankara’da Digipark, Aklı Şahane, İmAjans, Vava Medya gibi ajanslarda yer aldım. Birçoğunda art director olarak görev yaptım. Ek olarak çalışma hayatıma devam ederken, Atatürk Üniversitesi AÖF’de Reklamcılık bölümünde 8. dönemimde okuyorum.

Son olarak Antalya’da ortaklı ajans kurarak 3 yıldan fazla bir süre yönetim ortaklığını yaptım. Kısa sürede şehrin en başarılı reklam ajansı olmayı başardık.

Grafik Tasarım, Marka ve Kurumsal Kimlik Tasarımı, Web/App Arayüz Tasarımı, Dijital ve Basılı Reklam Tasarımı, Sosyal Medya Tasarımları, Video Kurgulama, 2D/3D Animasyonlar, Video animasyonları, Reklam Yönetimi alanlarında çalışmalar yapmaktayım.

Photoshop, Illustrator, InDesign, After Effects, Premiere Pro, Element 3D, Figma uygulamalarında %100 seviyesinde donanım sahibiyim

Cinema 4D, Realusion, Unreal Engine, Audition gibi uygulamalarda orta seviye bilgi sahibiyim. Ek olarak A2 seviye İngilizce bilgisine sahibim.

Portfolio :

Follow :

Birlikte çalışalım

Projeniz veya işiniz hakkında bilgi almak isterim